Noclegi:

Polecane obiekty

Mapa Polski

Najczęściej szukane

Facebook, Twitter

Facebook

Aktualności

Hotele w Szczecinie

Hotele w Szczecinie

Hotel to budynek czteropiętrowy, zaopatrzony w trzy windy. W Hotelu Ibis Szczecin Ognisko wydobyć wolno: Buisness Center, kącik czytelniczy, machiny do pucowania obuwia,materiały informacyjne o miastu/rejonie. Recepcja na życzenie Raczy udostępnia suszarki do włosów, żelazka, przegródki depozytowe. Egzystuje także ewentualność skorzystania z kompa natomiast zamówienia Hotel w Szczecinie usługi pralniczych.
Przedmiot wylewny istnieje 24 h, urządzony w układ przeciwpożarowy, alarmowy zaś sensory na dym.
Dla naszych niepełnosprawnych Gości dokonaliśmy podjazd dla wózków inwalidzkich, a dla najmłodszych prowadzimy pobłażliwą strategię cenową.

Sala restauracyjna w salach restauracyjnych Hotelu w Szczecinie egzystuje ewentualność zorganizowania uznania ślubnego do 75 postaci z położeniem do tańca. Kooperujemy ze przetestowanymi w takich balangach zespołami muzycznymi oraz dyskdżokejami muzyki. Zdołacie Państwo skorzystać z ansamblów poprzez nas rekomendowanych, lub Szczecin Hotel samym poprosić krajowych muzyków. Aula bankietowa Hotel rozkazuje też salą bankietową mieszczącą przy stole w układzie litery U do 50 osób, i przy przeważającym prostokątnym stole do 30 osób. Do pracowni tej sąsiaduje mniejsza salka kominkowa wykorzystywana podczas przyswajań ślubnych jako klasa taneczna

Zapraszamy do skorzystania z propozycji dostępnych noclegów w naszym drugim hoteliku. Hotel Szczecin umieszczony jest w centrum Szczecina. Na terenie hotelu znajduje się parking dozorowany i hotele Szczecin dysydencki. Do wytycznej ugaszcza darujemy 30 komfortowych, klimatyzowanych pokoi wyekwipowanych w TV-SAT, mini-szynk, sejf, telefon i bezpłatny dostęp do hiperłącza internetowego. Nasze goście mogą również skorzystać z sauny. W hotelu znajdują się trzy pracownie restauracyjne, bar, zaciszna klasa kominkowa i w dolnej części obiektu sala bankietowo-konferencyjna. Restauracja promuje wyrafinowane dania kuchni włoskiej Tani hotel Szczecin Komfort hotelu a restauracji istnieje wyjątkową ofertą dla postaci ceniących markowe warunki pobytu, najwyższą postać usług oraz niepowtarzalną atmosferę.

Świetnie rozgłasza się do posady w mniejszej drużynie. Rozmiary 5,5m x 5,5m = 30m2. Optymalnie do 20 jednostki. Wykorzystywana na różnego wariantu Hotel w Szczecinie spotkania firmowe, zebrania, kolacje biznesowe oraz lunche konferencyjne. Hotel zaniecha do Państwa dyrektywy nowomodne sale, wybitnie szykowane do aranżowania seminariów, sympozjów, szkoleń, narady natomiast balów. Nasze aule są w pełni klimatyzowane i posiadają opcja zaciemnienia. Wyekwipowane są w nowoczesny sprzęt konferencyjny oraz techniczny: tabele flipchart, ekrany, nagłośnienie. Egzystuje ewentualność wynajęcia projektora multimedialnego za uzupełniającą opłatą. Gwarantujemy całkowitą obsługę gastronomiczną.

powrót
© Wszelkie prawa zastrzeżone Noclegimazury.eu hotel mazury 2011. Realizacja: virtualmedia.pl Linki