Noclegi:

Polecane obiekty

Mapa Polski

Najczęściej szukane

Facebook, Twitter

Facebook

Aktualności

Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem

Wszyscy zastanawiamy się gdzie spędzić tak długo upragnione przez nas letnie wakacje?. Wśród tysięcy propozycji jedną z najciekawszych są wakacje nad morzem. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wczasy do Władysławowa, gdzie czeka Ciebie mnóstwo atrakcji turystycznych. Oferujemy wysoki standard pokoi, ceny dla każdego, żadnych ukrytych kosztów np. opłata klimatyczna gratis. Gwarancja miłego wypoczynku. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Władysławowo zaprasza spragnionych wrażeń do spędzenia wakacji nad morzem bo tylko u nas masz możliwość połączenia wakacyjnego wypoczynku z aktywnym udziałem w szerokiej propozycji sportów wodnych takich jak: windsurfing, rejsy po Bałtyku Arkunem - nowoczesną jednostką mojego przyjaciela, wyprawy na połów dorsza, nurkowanie, loty widokowe i szlaki turystyki pieszej, kluby fitness, skoki na bugee, baseny, korty tenisowe i wiele innych. Oprócz naszej oferty turystycznej znajdziesz w serwisie ciekawe zdjęcia w galerii, która zawiera kategorie tematyczne.  Znajdziesz również mały informator po naszm mieście - Władysławowo banki, muzea, stacje paliw. Nie zapomnij zajrzeć do kalendarza imprez jakie są planowane w sezonie a odbywają sie corocznie we Władysławowie.

Wiele atrakcji w sezonie turystycznym pozwalają stwierdzić, iż Władysławowo pretenduje do miana jednego z najpiekniejszych kurortów na polskim wybrzeżu. Występują tu zróżnicowane warunki przyrodnicze: kępy, pradoliny, mierzeja oraz wszystkie typy wybrzeża: klifowe, wydmowe i płaskie. Szczególnym miejscem Władysławowa jest nawiększy port rybacki, który jest zasadniczym elementem miasta. Port opasują dwa falochrony, z których zachodni, wygięty łukowato służy jako molo spacerowe.

Kilka słów o latarniach morskich: czy słyszeliście, że na Wybrzeżu jest 16 czynnych latarń? Większość z nich jest udostępniona turystom. Przyjeżdzając do Władysławowa na wakacje masz możliwość zwiedzenia aż 3-ch z nich, które znajdują się w Rozewiu, Jastarni oraz w Helu i są w bliskiej odległości od naszego pensjonatu. Przy obecnej technice nawigacyjnej ich znaczenie się nieco zmniejszyło ale nikt nie wyobraża sobie aby zniknęły. Są dzisiaj atrakcją dla wielu turystów i większość latarń jest udostępniona zwiedzającym za symboliczną opłatą. Z ich wież możesz zobaczyć piękno naszego wybrzeża. Więcej informacji znajdziesz w naszym serwisie internetowym.

Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego pragniemy zaoferować Państwu doskonałe warunki wypoczynku w pokojach goscinnych. Panuje tu cisza i spokój, jest to doskonałe miejsce dla osób chcących wypocząć od miejskiego gwaru. Jednocześnie pozostajemy w przekonaniu, iż po pierwszych odwiedzinach zostaniecie Państwo częstymi gośćmi proponowanej przez nas formy wypoczynku.
Noclegi nad morzem możesz spędzić w dobrych warunkach co pokazują przedstawione fotografie. Nasz serwis internetowy jest na bieżąco aktualizowany przez gospodarza pensjonatu co należy niestety do rzadkości.

We Władysławowie istnieją świetne warunki do uprawiania turystyki rowerowej, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Zrealizowano budowę ścieżki rowerowej, która połączyła Władysławowo z Helem z jednej i z Puckiem z drugiej strony. Szlaki dla rowerzystów wyznaczone są w taki sposób aby nie przecinały dróg dostępnych dla samochodów, co daje pewność bezpiecznej jazdy.

Gdy już wybierz się do Władysławowa to sam możesz wziąć udział w aktywnym i zdrowym wypoczynku, połączonym z odnową ducha i ciała. Możesz wybierać pomiędzy różnorodnymi ofertami. Z roku na rok rozbudowywana jest baza rekreacyjna - powstają baseny, siłownie, korty tenisowe, centra odnowy biologicznej, sauny, solaria oraz gabinety kosmetyczne, a wszystko na światowym poziomie.

Historia Władysławowa sięga wczesnego średniowiecza. Już w XIII-XIV wieku odnotowano miejscowość rybacką o nazwie "Wielka Wieś". W latach dwudziestych naszego stulecia, w pobliżu Wielkiej Wsi, powstała osada letniskowa Hallerowo,w latach 1935-1938 zbudowano port rybacki. Z sąsiadujących ze sobą osad utworzono Władysławowo, któremu nadano w 1963 roku prawa miejskie a w 1973 roku herb. W latach 50-tych pomiędzy portem a dworcem wybudowano monumentalny Dom Rybaka, który bardzo często jest mylony przez turystów z kościołem. Na samej górze mieści się taras widokowy, z którego można zobaczyć np.Półwysep Helski i Zatokę Pucką.

powrót
© Wszelkie prawa zastrzeżone Noclegimazury.eu hotel mazury 2011. Realizacja: virtualmedia.pl Linki