Noclegi:

Polecane obiekty

Mapa Polski

Najczęściej szukane

Facebook, Twitter

Facebook

Aktualności

Atrakcyjna Turystyka

Atrakcyjna Turystyka

Atrakcyjna Turystyka - Ciekawe miejsca w Polsce

Serwis Atrakcyjna Turystyka przedstawia ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne w Polsce. Do takich miejsc należą z pewnością Bieszczady. W Bieszczadach możemy odpocząć bez hałasu, bez tłoku, w oderwaniu od świata, w którym żyjemy na co dzień. Zaplecze turystyczne w Bieszczadach jest w pełni rozwinięte, a baza noclegowa składa się z hoteli, pensjonatów i licznych gospodarstw agroturystycznych. Bieszczady to niezwykłe góry ze specyficzną rzeźbą terenu, przepięknym krajobrazem, bogatą florą i fauną. Lasy zajmują prawie 60 procent powierzchni gór. Żyje w nich wiele dzikich gatunków zwierzyny między innymi żubry, niedźwiedzie, wilki, żbiki, sarny, dziki, rysie.

Wędrówkę po Bieszczadach najlepiej rozpocząć od ich stolicy Ustrzyk Dolnych. Jest to najbardziej wysunięte na południowy wschód miasteczko w Polsce w dolinie rzeki Strwiąża, która jest jedyną rzeką w Polsce, której wody płyną aż do Morza Czarnego. W samym mieście i jego okolicach znajduję się kilka tysięcy miejsc noclegowych. Ciekawe miejsca w Bieszczadach to Ustrzyki Dolne są otoczone malowniczym krajobrazem górskim, z którego wyłaniają się najwyższe szczyty: Kamienna Góra o wysokości 768 metrów n.p.m., Gromadzyń i Wielki Król. W ich kierunku ciągną się cztery szlaki spacerowe o łącznej długości 30 kilometrów.
Podstawową formą wypoczynku w Bieszczadach są wycieczki krótkie kilkugodzinne i dłuższe całodniowe. Szlak czerwony rozpoczyna się nieopodal dworca PKS i wiedzie w kierunku szczytu Kamiennej Laworty, następnie źródłami Strwiąża i zboczem Małego Króla. Czas przejścia to Okło 4,5 godziny bez odpoczynku, po drodze można podziwiać wspaniałe widoki Przedgórza Bieszczadzkiego, zapory i zalewu w Solinie, a nawet dalekich terenów Bieszczad oraz Beskidu Niskiego.

W naszej ofercie znajdziesz także noclegi w całej Polsce jak i najbliższej okolicy. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ofert noclegów.  Jeśli jesteś właścicielem obiektu noclegowego możesz dodać swoją ofertę do naszego katalogu całkiem za darmo.

powrót
© Wszelkie prawa zastrzeżone Noclegimazury.eu hotel mazury 2011. Realizacja: virtualmedia.pl Linki